ОСТАННІ НОВИНИ

У фінал ІТ-олімпіади «Lviv CSIT» пробилися 21 школяр

|

У Львові триває ІТ-олімпіада «Lviv CSIT». Її проводять з метою підвищення рівня знань, розвитку умінь та удосконалення навичок школярів у сфері інформаційних технологій. 26 жовтня завершився другий етап олімпіади. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Олімпіада відбувається у три етапи. 19 жовтня провели 1 етап дистанційно через он-лайн-систему тестування. Учасники олімпіади мали змогу складати тести на власних комп’ютерах та майже миттєво отримати результати. Після першого туру до другого пройшло 48 учасників. 26 жовтня відбувся другий етап олімпіади у приміщенні Інформаційно-навчального комп’ютерного комплексу Національного університету «Львівська політехніка».

Відтак для участі в 3 турі журі відібрано 21 учасника.

«Найвищий результат у другому турі отримав представник Академічної гімназії. Далі за результатами – представник Фізико-математичного ліцею. Третє місце між собою розділили представники Фізматліцею та гімназії «Сихівської». Також до наступного туру пройшли: учні СШ №52, СШ №54, СШ №30, СШ №28, СШ №77 та гімназії «Євшан».

Наступного тижня усі 48 учнів 2-го туру отримають сертифікати учасників олімпіади. А переможці – подарункові сертифікати від провідних ІТ-компаній Львова, а також завдання на 3 тур. Над цими завданнями вони працюватимуть до квітня. І в квітні 2014 року буде проведено третій етап Олімпіади – конкурс творчих робіт з відкритими їх презентаціями», – повідомила заступник начальника управління освіти ЛМР Оксана Росипська.

Нагадаємо, змагання проводяться Інститутом комп’ютерних наук та інформаційних технологій Національного університету «Львівська політехніка» за підтримки партнерів та спонсорів.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...