ОСТАННІ НОВИНИ

Казначейство «висить» Львову вже 75 мільйонів гривень

|

Казначейство вперто не виконує платіжних доручень за рахунками Львівської міської ради. Сума заборгованості сягнула 74,4 млн грн. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Директор департаменту фінансової політики ЛМР Олег Іщук переконаний, що ситуація не зміниться, допоки в законодавчому порядку не буде визначено відповідальність казначейства за невиконання платіжних доручень.

«У нас за виконані роботи у казначействі платіжки на суму 73 млн грн. Якщо враховувати те, що доходи громади міста Львова в місяць становлять 90 млн грн, то це хтось з міської громади зняв майже місячні доходи», – повідомив він.

Гроші міської громади не можуть бути на одному рахунку з грошима державними, переконує чиновник, адже усі гроші, які мали йти на вдосконалення інфраструктури міста Львова зникли.

«на ремонти доріг, на будівництво – всі платіжки лежать не оплачені. Це означає, що люди не отримують заробітну плату, нема за що дітей нагодувати, в школу зібрати. Це цілий комплекс проблем. Це соціальна проблема. Поки в законодавчому порядку не буде чітко визначена відповідальність казначейства за невиконання платіжних доручень, так і буде продовжуватись. Має бути альтернатива – або ми тримаємо гроші у казначействі, або тримає в одному із державних банків. Тоді монополія буде подолана і такої біди, яка зараз є, в Україні не буде», – розповів Олег Іщук.

Як уточнили в департаменті фінансової політики ЛМР, станом на 29 жовтня загальна сума непроплат становить 74,4 млн грн, зокрема: по бюджету розвитку – 35,2 млн грн, на дороги з міського бюджету – 679,5 тис грн, субвенції на дороги – 14,9 млн грн, природоохоронний фонд – 6,5 млн грн.

Фото: Львівський портал

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...