ОСТАННІ НОВИНИ

Глава ДАІ розповів, кому дістаються його візитки (запис)

|

Начальник Департаменту ДАІ МВС України Володимир Астапкович розповів про спеціальні візитки, які видаються на прохання вищого керівництва країни. Про це Астапкович розповів відомому пранкеру під ніком Vovan222, який подзвонив чиновнику, представившись Віктором Вікторовичем.

У розмові з пранкером, яка пізніше була викладена в мережу, Астапкович категорично спростував інформацію ЗМІ про «золоті візитки», але додав, що є тільки «сині візитки, які видають суто по команді. Все».

«Ті, які, припустімо, мені дзвонять, і від вас люди приїжджають і від Віктора Павловича ( Пшонки, – ред., і з СБУ. Більше їх нікуди не даю взагалі … Мені за весь час, що я перебуваю в цьому кабінеті, мені ні разу не дзвонили по справжній візитці, але кожен день дзвонять по лівих візитках», – додав Астапкович.

 

Також він зазначив, що таких візиток 932 і видачу кожної з них він записує в комп’ютер.

Крім того, Астапкович запевнив «сина президента» в тому, що дуже «переживає за своє відомство і хоче зліпити зі скелета хоч щось, дати йому важливі органи». Також начальник ДАІ попросив у псевдодепутата допомогти з важливими законопроектами у Верховній Раді і зізнався в глибокій повазі до всієї президентської сім’ї .

Нагадаємо , раніше на одному з телеканалів був показаний сюжет про «золоті візитки» Астапковича з його підписом, які нібито можна купити за $200 і які дають право на їзду в нетверезому вигляді.

Джерело фото: yaplakal.com 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...