ОСТАННІ НОВИНИ

Хабарник з архбудконтролю на лікуванні, а не за ґратами

|

Чиновник з архбудконтролю зліг у лікарню. Інформацію про те, що хабарник не перебуває за ґратами «Львівському порталу» підтвердила речниця обласного управління МВС у Львівській області Світлана Добровольська.

«На даний момент особа, котру затримали працівники Державної служби боротьби із економічними злочинами ГУ МВС України у Львівській області, знаходиться на лікуванні», – повідомила Світлана Добровольська.

Нагадаємо, що У Львові співробітники Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю Головного управління МВС України у Львівській області 25 жовтня затримали «на гарячому», під час одержання неправомірної вигоди, одного з посадовців державної інспекції Львівщини. Про це інформує ВЗГ ГУМВС України у Львівській області. Посадовець вимагав і одержав від приватного підприємця 50 тисяч гривень за сприяння у реєстрації декларації про початок виконання будівельних робіт. У ЗМІ просочилась інформація, що на хабарі «погорів» заступник начальника Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Львівській області Василь Миськів.

Фото: PHL

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...