ОСТАННІ НОВИНИ

Відкриття вулиці Коперніка Садовий вже переніс на кінець першої декади листопада

|

У щотижневому зверненні міський голова Львова Андрій Садовий розповів про терміни завершення ремонтних робіт на дорогах міста.

«Львів’яни мають запитання – коли закінчать ремонтувати львівські дороги. По порядку. Вулиця Коперника – до понеділка закінчать мощення бруківки. Тоді до 10 днів вона повинна відстоятися і до кінця першої декади листопада буде відкрито проїзд по всій вул. Коперника.

Лишаться складності по роботі на перехресті вул. С. Бандери – Чупринка – Вербицького. Ці роботи маємо завершити до кінця листопада.

Вулиця Городоцька. По ній виникли певні ускладнення у зв’язку з тим, що в проекті не передбачили певні моменти. Але не зважаючи на всі складності, до кінця листопада основний об’єм робіт повинен бути завершений.

Є проблеми по вулиці Шевченка, тому що казначейство не проплачує кошти, щоби цю дорогу зробити вчасно. Але також будемо вчиняти всі дії, щоби цей комплекс, вул Гродоцька – вул Шевченка, –  до кінця листопада був завершений.

Також тривають роботи по вулиці Б. Хмельницького. Там очікуємо закінчити роботи на початку грудня. Тут дуже складний об’єм, тому що не тільки замощуємо бруківку чи встановлюємо безшумні колії,  а повністю міняємо всі мережі та водогони», – сказав міський голова Львова Андрій Садовий.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...