ОСТАННІ НОВИНИ

"Свободівці" продовжують війну з цигарками і алкоголем у газетних кіосках

|

Фракція ВО «Свобода» у Львівській міській раді направила звернення до начальника Головного управління Міністерства доходів і зборів України у Львівській області Віталія Пекарчука з вимогою анулювати чинні ліцензії на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами та алкогольними і слабоалкогольними напоями, видані суб’єктам підприємницької діяльності, які реалізують книжкову продукцію та періодику. Про це 24 жовтня повідомив депутат Львівської міської ради свободівець Богдан Салій.

За словами депутата, у Львові поширюється практика роздрібної торгівлі тютюновими виробами, алкогольними та слабоалкогольними напоями з боку суб’єктів підприємницької діяльності, які реалізують книжкову продукцію та періодичні видання, зокрема й для дитячої аудиторії.

«Варто зазначити, що дії підприємців призводять до систематичних порушень вимог ст. 15-3 Закону України «Про державне  регулювання виробництва і обігу  спирту  етилового,  коньячного  і  плодового, алкогольних напоїв   та   тютюнових  виробів», зокрема в частині заборони продажу відповідної продукції неповнолітнім та малолітнім особам», – зазначив Богдан Салій.

Тому депутатський корпус просить начальника Головного управління Міністерства доходів і зборів України у Львівській області Віталія Пекарчука анулювати чинні ліцензії на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами та алкогольними і слабоалкогольними напоями, видані суб’єктам підприємницької діяльності, які реалізовують книжкову продукцію та періодику та не видавати їх у майбутньому.

Фото – Львівський портал

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...