ОСТАННІ НОВИНИ

Львівська міськрада погодила подачу заявки до МОК щодо проведення Олімпіади-2022

|

Сьогодні, 24 жовтня, сесія Львівської міської ради прийняла ухвалу «Про подачу до Міжнародного олімпійського комітету кандидатури мста Львова для участі у процедурі визначення  міста-господаря зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор 2022 року».

Перед голосуванням за проект ухвали голова фракції ВО «Свобода» Маркіян Лопачак звернувся із проханням до міського голови Львова Андрія Садового, аби при підготовці до проведення Олімпіади у Львові, уникати таких помилок, як це було при підготовці міста до Євро-2012.

«Давайте робити так, аби після Олімпіади у нас не залишались примарні замки на окраїні міста. Адже такий розхвалений стадіон до Євро-2012 зараз стоїть пусткою. Давайте належним чином і вчасно готувати питання до розгляду на сесії, аби в останній момент не чути істеричних заяв: голосуйте, або втратимо олімпіаду. Давайте залучати реальних, а не ефемерних інвесторів для будівництва необхідної інфраструктури. Прошу не повторювати прикрі помилки, які були при підготовці до Євро-2012», – заявив М.Лопачак.

Після цього спічу депутати 65 голосами підтримали запропонований проект ухвали.

Нагадаємо, 16 жовтня під час засідання Ради регіонів відбулось голосування щодо підтримки ініціативи подачі Україною заявки на проведення Зимових Олімпійських та Параолімпійських ігор 2022 року. Відтак, одноголосно було прийнято рішення підтримати подачу заявки України від Львова на проведення Зимових Олімпійських ігор 2022 року. Засідання відбувалось під головуванням Президента України Віктора Януковича.

Нагадаємо, Головою Оргкомітету з підготовки заявки до Міжнародного Олімпійського комітету на здобуття права на проведення Зимових Олімпійських та Параолімпійських ігор в Україні в 2022 році є Олександр Вілкул.

5 листопада 2013 року буде офіційно затверджено заявку України до Міжнародного Олімпійського комітету на Генеральній асамблеї НОК України. Після цього, 14 листопада, буде надіслано до МОК офіційний лист-декларацію про наміри нашої держави подати заявку на право проведення Зимової Олімпіади 2022. У березні 2014 року до МОК буде подано заявковий файл і гарантійні листи від НОК та керівництва міста Львова. В липні 2014 року Виконавчий комітет МОК оприлюднить список міст-кандидатів. Місто, яке прийматиме 24-ті Зимові Олімпійські ігри, оберуть в липні 2015 року на засіданні МОК в Куала-Лумпурі (Малайзія).

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...