ОСТАННІ НОВИНИ

Влада Стебника виділяє землі порушуючи закон і вводить в оману контролюючі органи

|

Прокуратура, Державна інспекція сільського господарства у Львівській області за результатами перевірок встановили, що рішення міськради Стебника щодо виділення 15 земельних ділянок, порушують закон. Ці землі відносяться до резервних територій, що передбачені для подальшого розвитку населеного пункту – інженерної, транспортної інфраструктури. Про це інформує прес-служба народного депутата Романа Ілика.

«Проте, міськрада Стебника продовжує вводити в оману контролюючі органи та мешканців міста, які не раз висловлювали протест проти згаданих рішень. Принаймні, такий висновок можна зробити з листа, що надійшов до нас з Держсільгоспінспекції.

У справі відведення земель має відбутись чергове судове засідання. Вимагаємо, щоб суд ухвалив рішення відповідно до законодавства України» – наголосив народний депутат України Роман Ілик.

В листі від 1.10.2013 року Держсільгоспінспекція повідомляє, що 29 вересня отримала відповідь Стебницької міської ради, в якій остання обіцяє на найближчій сесії привести земельні рішення у відповідність до вимог законодавства, що вказані у клопотанні Інспекції від 4 вересня. Сесія Стебницької міської ради відбулась 6 вересня – про цей факт міська рада Держсільгоспінспекцію не повідомила.

Під час цього пленарного засідання депутати, всупереч клопотанню, не те, що не привели старі рішення до вимог законодавства, а ухвалили низку наступних рішень, якими продовжилась процедура відведення земель.

Наголосимо, що про рішення Інспекції депутатів було повідомлено ще під час засідання сесії 28 серпня цього року.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...