ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові відкрили реконструйований комплекс плавальних басейнів

|

У Львові урочисто відкрили реконструйований комплекс плавальних басейнів спортивної бази Міністерства оборони України. Про це повідомляє прес-служба Львівської облдержадміністрації.

Сьогодні на території навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України відбулась урочиста церемонія відкриття реконструйованого комплексу плавальних басейнів.

Зазначимо, що близько двох років тому було відновлено 50-метровий відкритий плавальний басейн цього комплексу, а від сьогодні також запрацював єдиний в Україні відкритий басейн для стрибків у воду.

 «Не так часто в останні роки відбуваються події, пов’язані з відкриттям масштабних спортивних споруд, якою є і цей реконструйований комплекс плавальних басейнів. Сподіваюся, що ця універсальна комплексна споруда упродовж багатьох років буде слугувати, як для розвитку спорту на Львівщині так і для оздоровлення його мешканців, навчання плаванню дітей та молоді. Переконаний, що саме тут народяться нові зірки львівського плавання, водного поло, синхронного плавання і, звичайно, стрибків у воду», – сказав заступник голови-керівник апарату Львівської облдержадміністрації Вадим Гураль.

Також заступник керівника області зазначив, що відкриття цього комплексу стало можливим завдяки активній співпраці Міністерства оборони України та Фонду «Спортивна країна».

Зазначимо, що з нагоди відкриття відбулось урочисте перерізання символічної стрічки, показові виступи львівських плавців та представників водно поло. Також було виконано стрибок у воду з 10-метрової вишки.

Фото: прес-служби ЛОДА

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...