ОСТАННІ НОВИНИ

В Україні нарахували понад 100 тисяч рабів

|

Україна зайняла 86-те місце в рейтингу світового рабства Global Slavery Index 2013, складеному австралійською правозахисною організацією Walk Free Foundation

За даними авторів дослідження, кількість людей, що перебувають у рабстві на території України, становить від 110 тисяч до 120 тисяч осіб.

Серед найближчих сусідів України по рейтингу світового рабства виявилися: Молдова (6-те місце), Росія (49), Чехія (54), Угорщина (55), Болгарія (56), Хорватія (60), Польща (62), Словаччина (63).

До десятки країн із найвищим рівнем рабства увійшли: Мавританія, Гаїті, Пакистан, Індія, Непал, Молдова, Бенін Кот-д´Івуар, Гамбія і Габон. Найменший рівень рабства зафіксований в Ісландії, Ірландії і Великобританії, що поділили 160-те місце рейтингу. До десятки найбільш вільних від рабства країн також увійшли: Данія, Фінляндія, Люксембург, Норвегія, Швеція, Швейцарія та Нова Зеландія.

Зазначимо, рейтинг рівня рабства в різних країнах світу Walk Free Foundation представлений уперше.

Усього до рейтингу потрапили 162 країни. За даними авторів Global Slavery Index 2013, під критерії сучасного рабства в світі потрапляють близько 29,8 мільйона людей. Серед країн, що роблять найбільший внесок у світове рабство, абсолютним лідером є Індія, де рабами є від 13,3 до 14,7 мільйона осіб. На другій сходинці опинився Китай з 2,8-3,1 мільйона рабами. У загальному рейтингу Китаю відведено 84-те місце. На території Пакистану, що став третім за цим показником, автори Global Slavery Index 2013 виявили від 2 до 2,2 мільйона сучасних рабів.

Як стало відомо, укладачі рейтингу розширили традиційне визначення рабства, як «положення або стану особи, щодо якої здійснюються деякі або всі повноваження, притаманні праву власності». Поняття «сучасного рабства», на думку дослідників, включає в себе, серед іншого, залежність від кредиторів, а також примушування до одруження.

Коментарі

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...