ОСТАННІ НОВИНИ

Янукович підписав указ про останній призов і перехід армії на контракт

|

Президент України Віктор Янукович підписав указ про останній призов і перехід на формування Збройних сил на контрактній основі, пише Інтерфакс

«Я сьогодні вранці підписав указ. Уже більше призова не буде. Там усе розписано, як звільнятимуться в запас солдати строкової служби, й підуть цього року останні, і не призиватимемо», – сказав В.Янукович під час зустрічі з жінками-героями України

Водночас президент України зазначив, що набір на строкову службу збережеться у внутрішніх військах. В.Янукович наголосив, що нині рівень озброєння української армії, технології, що застосовуються в роботі, досягли того рівня, коли необхідне залучення найкращих фахівців.

«Сьогодні в нас таке озброєння, такі військові технології, де потрібен дуже високий професійний рівень… Техніка дуже складна, тому армія зараз має бути професійна», – сказав глава держави. На переконання В.Януковича, до служби у Збройних Силах за контрактом мають іти «ті люди, які прагнуть до служби, яких тягне до військової професії».

«Наразі професійний підхід на контрактній основі – це та сама робота. Це військові професіонали, котрі мають гарантувати безпеку нашої держави», – резюмував президент.

 Як повідомлялося, в Україні 1 жовтня стартував останній призов громадян на строкову військову службу до лав Збройних сил України. Упродовж жовтня-листопада поточного року військові комісаріати України призвуть і направлять у війська 10 800 осіб. Із них у Збройні сили України – 5 000, Внутрішні війська МВС України – 4 800, Державну спеціальну службу транспорту – 1 000 осіб.

 Фото: PHL

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...