ОСТАННІ НОВИНИ

У «Свободі» побоюються міліцейських провокацій під час Маршу УПА

|

У провокації під час Маршу боротьби УПА, який проводиться партією «Свобода», зацікавлені тільки силові структури. Про це йдеться в заяві ВО «Свобода», текст якої мають у розпорядженні «Коментарі».

У партії нагадали, що раніше управління МВС у Києві звернулося до організаторів та учасників заходів з проханням «дотримуватися встановленого законом порядку проведення мітингів, не порушувати громадський порядок, не провокувати конфліктні ситуації і не підбурювати мітингувальників до незаконних дій».

У «Свободі» на це відповіли, що за весь час проведення патріотичних акцій «Свободи» у День УПА, «якщо й траплялися якісь інциденти, пов’язані з цими урочистими масовими акціями, то тільки через нездатність або небажання міліції забезпечити належний рівень громадського порядку в центрі столиці».

«14 жовтня у свідомості української нації асоціюється, насамперед, з позитивними емоціями, пов’язаними зі зростанням почуття національної єдності та патріотизму. Тому абсурдними є вже самі собою заклики «не підбурювати» і «не провокувати».

Підбурювати учасників цього традиційно багатолюдного маршу немає до чого, оскільки українці й так прекрасно бачать на власні очі ситуацію в державі. А провокувати просто нікого – зрештою, не вважати ж гідними опонентами бідних комуністів, які традиційно намагаються попіаритися на акції національно-патріотичних сил», – йдеться в заяві.

«Єдиний, хто дійсно може бути зацікавлений в якихось провокаціях – самі силові структури, саме вони можуть спробувати вкотре налякати чинну владу і продемонструвати свою «доблесну» боротьбу з опозицією. Саме цим можна пояснити численні перешкоди, які створили силовики для охочих долучитися до Маршу боротьби в Києві», – заявили в «Свободі».

У «Свободі» зазначили, що не готують «якихось дій, спрямованих на порушення громадського порядку, і закликають міліцію діяти чітко в межах своїх повноважень, самій не порушувати закон, убезпечити учасників Маршу боротьби в Києві від будь-яких провокацій».

Нагадаємо, що сьогодні «Свобода» планує проведення у Києві Маршу боротьби. Заявлено, що в мітингу візьмуть участь 15 тис. осіб. У партії заявляють, що влада чинить тиск на перевізників, аби ті відмовилися везти активістів ВО «Свобода» на Марш боротьби УПА.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...