ОСТАННІ НОВИНИ

В Україну повертається холод з дощами

|

На цьому тижні погодні умови в Україні погіршаться, почнуться дощі та стане прохолодніше. Як передає кореспондент УНІАН, про це сьогодні на брифінгу повідомив начальник Українського гідрометцентру Микола Кульбіда.

За словами М. Кульбіди 14-15 жовтня, в Україні буде така сама погода, як у попередні дні – мінлива хмарність, переважно без опадів, і лише у західних областях, до яких наблизиться атмосферний фронт, пройдуть невеликі та помірні дощі.

«До 16 жовтня атмосферний фронт та його вплив буде не лише у західних областях, але й у центральних областях України, за винятком крайнього півдня і південного сходу. Таким чином, в цих регіонах також пройдуть невеликі та помірні дощі», – сказав Кульбіда.

Він також зауважив, що у Закарпатській області 17 жовтня очікуються дуже сильні дощі, які формують певний підйом рівня води в річках, але враховуючи, що наразі рівень води в гірських ріках низький, це лише покращить гідрологічну ситуацію в регіоні.

Впродовж 18-19 жовтня, за винятком західних областей, вночі на території України очікується дощова та прохолодна погода. Температура повітря знизиться вночі спочатку в західних областях, а потім у більшості регіонів України і становитиме 1-6 градусів тепла, на півночі стовпчик термометра впаде нижче нуля на 1-2 градуси, а денна температура не перевищуватиме 4-9 градусів тепла.

«Цей період похолодання буде не тривалий і, починаючи з 20 жовтня, опади припиняться і температура поступового буде підвищуватися. І таким чином в наступний тиждень можна очікувати повернення наступної хвилі тепла в Україну», – сказав Кульбіда.

Фото: М.Дашкович

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...