ОСТАННІ НОВИНИ

Львів’ян оточили камерами відеостеження

|

У місті Львові вже встановлено 120 камер відеоспостереження, які розміщуються у місцях паркування автотранспорту та біля під’їздів будинків  в житлових  мікрорайонах з метою профілактики злочинності та запобіганню скоєння правопорушень.

Про це під час прес-конференції повідомив начальник ГУМВС  генерал-лейтенант міліції Олександр  Рудяк, повідомляє ВЗГ ГУМВС України у Львівській області.

Очільник міліції Львівщини також поінформував, що у наступному році планується встановити ще понад 300 камер відеоспостреження у центральній частині та у всіх  мікрорайонах Львова, особливо у так званих «спальних» районах де найбільший рівень концентрації квартирних крадіжок.

«Починаючи з наступного року, буде виділено більше 900 тис. грн. на встановлення камер відеоспостереження по всьому місту, які будуть заведені в центр оперативного реагування міліції. Фактично, будемо намагатися закрити відеокамерами спостереження всі, без виключення, стратегічні напрямки. Завдяки цій технології, робота правоохоронних органів суттєво полегшиться у пошуках злочинців», – зазначив Олександр Рудяк.

Він також відмітив, що у  країнах Західної Європи така система  роботи правоохоронців вже опрацьована  і дієва. Завдяки відеозйомці і спеціальній програмі, міліціонерам простіше буде встановити особу і знайти правопорушника після скоєння ним першого злочину і не допустити скоєння ним наступних правопорушень.

Фото: chernigov.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...