ОСТАННІ НОВИНИ

Садовий не бачить підстав звільняти Фалюту, якого підозрюють у фінансових махінаціях

|

В. о. начальника управління капітального будівництва Львівської міської ради Ігор Фалюта, який за інформацією журналістів причетний до розтрати 80 тисяч бюджетних гривень під час реконструкції парку «Високий замок», продовжує працювати у мерії. Більше того, міський голова Львова Андрій Садовий не бачить підстав його усувати від роботи.

«Якщо порушене провадження, то нехай воно ведеться. Нехай справа буде доведена до суду і суд прийме кінцеве рішення. Жодних рішень про відсторонення його від роботи немає, бо немає адекватних підстав», – сказав А.Садовий сьогодні під час брифінгу.

Окрім того, мер Львова зауважив, що на сьогодні місто досі залишається без постійного керівника УКБ. Це, за його словами, пов’язано з тим, що за усіма об’єктами, де УКБ проводить роботи, стежать контролюючі органи, а відтак потрібно мати сильну психіку, щоб це витримати.

«Щоб вирозуміли, кожна справа по підряду, до прикладу УКБ має 50-70 об’єктів роботи і по кожному з них ведуться перевірки всіма контролюючими органами. Тому і немає людини, яка би хотіла очолити УКБ. Фалюта виконуючий обов’язки. Людина, яка має намір зробити щось корисне, вона приходить і половину дня проводить у спілкуванні з правоохоронними органами. А це треба мати дуже сильну психіку, щоб це витримати», – додав А.Садовий. Нагадаємо, нещодавно прокуратура Львова повідомила про те, що посадовця Львівської міської ради підозрюють у розтраті державних коштів, передбачених на реконструкцію парку «Високий замок». Слідство встановило, що через незаконні дії чиновника одного з управлінь ЛМР завищено вартість виготовлення проекту реконструкції парку та виконаних будівельних робіт на його території. Відтак, з міського бюджету безпідставно розтрачено майже 80 тисяч гривень. На цей час посадовцю оголошено підозру у вчиненні кримінального правопорушення за ч. 2 ст. 191 КК України. Прокуратура Львова вживає заходи з метою завершення розслідування та скерування кримінального провадження стосовно згаданої службової особи на розгляд суду.

За інформацією журналістів, до махінацій причетний ніхто інший як в.о. УКБ Ігор Фалюта.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...