ОСТАННІ НОВИНИ

Завтра суд продовжить розгляд справи «Хруставчук проти ЛОДА та Шемчука»

|

Завтра, 10 жовтня, о 10:00 год. у Львівському окружному адміністративному суді  відбудеться продовження судового розгляду справи за позовом МГО «Молодь за розвиток Львівщини» до ЛОДА та її голови щодо бездіяльності у питанні ремонту доріг в області.

Взяти участь в судовому засіданні, як вільні слухачі, виявили  бажання мешканці міст та сіл Львівщини, які 17 вересня мітингували перед приміщенням суду з гаслами проти «бездоріжжя». Про це повідомляє прес-служба МГО  «Молодь за розвиток Львівщини».

Нагадаємо, 17 вересня судом оголошено перерву в слуханні справи до 10 жовтня у зв’язку з тим, що відповідачі (ЛОДА та голова ЛОДА) не подали своїх заперечень проти заявленого до них позову та не змогли відповісти на питання суду про те, якими конкретно документами вони мають намір спростувати доводи позивача (твердження про бездіяльність).

Судовим позовом до ЛОДА та її голови, МГО «Молодь за розвиток Львівщини» розпочала рух «За якісні дороги». В межах цього проекту організація об’єднує громаду Львівщини у боротьбі за підвищення якості доріг в області. МГО «Молодь за розвиток Львівщини» має на меті контролювати процес ремонту доріг на Львівщині та законним шляхом примусити владу належно виконувати свої обов’язки. Приєднуйтесь до руху на сайті www.molodza.lviv.ua.

                                                                  

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...