ОСТАННІ НОВИНИ

На ремонті директор львівського цирку та підприємець відмили третину мільйона

|

Директор львівського цирку та приватний підприємець у суді відповідатимуть за розтрату 280 тис. грн. державних коштів. Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Львова. Слідчими прокуратури встановлено, що директор приватного підприємства вніс у документацію завищені вартість та обсяг виконаних ним робіт з капітального ремонту будівлі ДП «Львівський державний цирк».

Зокрема, не виконав вимог укладеного з керівництвом цирку договору та не встановив у будівлі вітражів обумовленого типу і площі. Однак у документах зазначив про фактичне виконання своїх зобов’язань. У подальшому, директор цирку підписав згадані довідки та акти, достовірно знаючи, що вказані у них дані не відповідають дійсності. Як наслідок, з державного бюджету приватній фірмі безпідставно перераховано понад 280 тис. грн.

За результатами розслідування, прокуратурою Шевченківського району Львова згаданому керівнику підприємства оголошено підозру у вчиненні кримінальних правопорушень за ч.2 ст. 366 та ч.4 ст. 191 КК України (службове підроблення, розтрата майна шляхом зловживання службовим становищем).

Водночас, директор ДП «Львівський державний цирк» підозрюється у правопорушеннях, передбачених ч. 2 ст. 366 та ч. 2 ст. 364 КК України (службове підроблення та зловживання службовим становищем).

На цей час прокуратурою Шевченківського району Львова обвинувальний акт стосовно обидвох згаданих осіб скеровано до суду.

Фото: photo-lviv

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...