ОСТАННІ НОВИНИ

Королевська у Львові відкрила спортивно-реабілітаційне відділення

|

У Львові урочисто відкрили спортивно-реабілітаційне відділення Львівського геріатричного пансіонату. Про це повідомляє прес-служба Львівської облдержадміністрації.

Сьогодні, 4 жовтня, за участю міністра соціальної політики України Наталії Королевської відбулось відкриття спортивно-реабілітаційного відділення Львівського геріатричного пансіонату.

Зазначимо, що відновлення цього об’єкту профінансовано Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини BMZ через KfW Банк Розвитку та реалізовано Українським фондом соціальних інвестицій.

Довідка: Львівський геріатричний пансіонат є стаціонарною соціально-медичною установою загального типу для постійного проживання 400 громадян похилого віку, ветеранів війни та праці, інвалідів, які потребують стороннього догляду, побутового і медичного обслуговування. На сьогодні у пансіонаті проживає 328 мешканців, з них 138 чоловік лежачо-хворих, які потребують постійного догляду. Також тут функціонує 5 медичних постів, з яких 2 – цілодобового чергування. В пансіонаті працює 151 особа, зокрема – це адмінперсонал, господарсько-обслуговуючий персонал, лікарський, середній медичний та молодший медичний персонал, а також спеціалісти, працівники підсобного господарства.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...