ОСТАННІ НОВИНИ

Кожен третій українець давав «на лапу» працівникам ДАІ

|

Третина українців давала хабарі за послуги Державної автоінспекції. Про це повідомила експерт Харківського інституту соціальних досліджень Марія Колоколова, посилаючись на результати проведеного опитування. 

Вона презентувала збірник «Адміністративні послуги ДМС та МВС: аналіз правових засад надання та результати соціологічного дослідження». Видання підготовлено експертами Асоціації українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів та Харківського інституту соціальних досліджень.

Колоколова наголосила, що 12% опитаних вважають, що існує корупція при отриманні адміністративних послуг в Міністерстві внутрішніх справ України та Державній міграційній службі, тобто саме стільки опитаних вважають хабар найбільш поширеним та найбільш ефективних способом оформлення документів.

За її словами, серед найбільш корумпованих послуг у міліції є послуги ДАІ з реєстрації і перереєстрації транспортних засобів – 28,8%. Така кількість опитаних повідомила, що давала хабарі за ці послуги.

Колоколова повідомила, що опитування проходило в липні-серпні 2013 року. Було опитано 3000 респондентів-споживачів послуг в 10 обласних центрах України: Сімферополі, Дніпропетровську, Запоріжжі, Києві, Луганську, Луцьку, Львові, Миколаєві, Харкові, Чернігові. Похибка опитування в рамках 3%.

Фото: Львівський портал

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...