ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові збудують «Бельгійське містечко» на 360 квартир

|

У вівторок, 8 жовтня, о 17:30 год у Львові закладуть перший камінь інноваційного проекту житлового комплексу під назвою «Бельгійське містечко», яке збудують на вулиці Джерельній. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

«Бельгійське містечко» створене як інноваційний проект, що стане реформатором ринку житлової нерухомості Львова. Протягом трьох-чотирьох років планується зведення 9-ти будинків. В кожному будинку буде 40 квартир, а загальна площа упорядкованої території складає майже3 гектари. Основний акцент в концепції житла в «Бельгійському містечку» поставлений на зручність, доступність, якість та енергоощадність.

Відтак, кожен власник квартири отримає: житло високої якості з повністю завершеним ремонтом; обладнані технікою та корпусними меблями кухню та ванну кімнату; впорядкування прибудинкової території згідно європейських стандартів комфорту; житло на відстані 15 хвилин ходьби до центру міста; будинок з інтегрованими системами енергозбереження; індивідуальне опалення в кожній квартирі; благоустрій території та багато зелених насаджень; просторі балкони та тераси; парковку з електронною системою доступу; власну комору для кожного мешканця в підвалі будинку площею8 м²;.

Інвестори проекту – компанії з Бельгії: Equilis та TPF Group. Equilis – це міжнародна компанія-девелопер, що спеціалізується на інвестиційній діяльності, управлінні активами, маркетингу та будівництві нерухомості. Equilis має у своєму списку виконаних проектів понад200 000 м²комерційних площ та більше ніж 1 000 одиниць об’єктів житлового будівництва в Бельгії. Ще один інвестор проекту – компанія TPF Group – це одна із світових компаній лідерів у сфері консалтингу, архітектурно-проектних робіт та послуг управління проектами. Вона нараховує більш, ніж 2300 кваліфікованих працівників у 35-ти філіях та представництвах у 20-ти країнах світу, зокрема представлена в Україні компанією «ТЕ ПЕ ЕФ Україна» з головним офісом у Львові. Більше того, з жовтня 2012 TPF Group підсилилась сильною місцевою компанією «Укрдизайнгруп», яка працює на ринку з 2006 року та є широковідомою своїми різноманітними значимими об’єктами.  Після того як Укрдизайн ввійшла до складу TPF Group, наші дві компанії сформували разом найбільшу в Західній Україні Архітектурно-Інженерну Проектну Організацію до складу якої входять 150 місцевих спеціалістів.

Для отримання додаткової інформації просимо звертатися в офіс архітектурно-інженерної компанії «ТЕ ПЕ ЕФ Україна» за телефоном (032) 261 47 94.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...