ОСТАННІ НОВИНИ

Львів підписав угоду про співпрацю з 21 вищим навчальним закладом

|

Львів підписав угоду про співпрацю із 21 вищим навчальним закладом. Такі угоди є вже традиційними і забезпечують залучення до стажування в місті кращих випускників львівських вишів. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Водночас, цього року вперше не львівський виш долучився до цієї практики. Так, було підписано угоду про співпрацю із Полтавським національним технічним університетом імені Ю. Кондратюка.

«Ми рухаємося в тому напрямку, щоб була синергія міста і наших вищих начальних закладів. За той час, що я працю в міській раді – більше 7 років, більше 6 тисяч студентів пройшли стажування в міській раді. Це надзвичайно вигідно для міста, тому що ми кращих беремо на роботу. І пропрацювавши тут, людина, по-перше, здобуває безцінний досвід, а по-друге, їхня капіталізація зростає на порядок. Правда, часто після того їх переманюють на кращі посади і вищі зарплати в комерційні структури.

Ми маємо добрий приклад, коли в нас довгий час працюють колишні викладачі вишів, а потім повертаються в свою альма-матер уже збагачені неоціненним досвідом. Тобто, з одного боку місто має якісні кадри, з іншого боку виші отримують не тільки теоретиків, але і практиків, а це суттєво капіталізує наукову установу», – сказав у зверненні до керівників вищих навчальних закладів міський голова Львова Андрій Садовий.  

Мер Львова також повідомив, що на сьогодні є досі є вакантні місця начальника УКБ міста, начальника управління транспорту, управління фінансів, управління архітектури, по районах є вакансії заступників голів районів.

Відтак, під час обговорення було досягнуто домовленості про спільну роботу в напрямку розвитку конференц-туризму у Львові з використанням потенціалу вишів. Також міський голова запропонував, щоб керівники різних напрямків роботи в місті виступили з лекціями перед студентством з метою кращого розуміння молоддю процесів функціонування міста, а відтак, щоб вона могла долучатись до вирішення тих чи інших проблемних питань.

Фото: прес-служба Львівської міської ради

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...