ОСТАННІ НОВИНИ

Освітяни Львівщини отримають 50% надбавку до заробітної плати

|

З нагоди професійного свята усі освітяни області отримають 50% надбавку до заробітної плати. Про це повідомив голова Львівської ОДА Віктор Шемчук сьогодні під час урочистостей з нагоди Дня працівника освіти, інформує прес-служба ЛОДА.

Віктор Шемчук зазначив, що чимало позитивних змін відбулось в галузі освіти, однак те, що робиться для освітян – не в повній мірі відповідає заслугам педагогів. Віктор Шемчук наголосив, що сьогодні вкрай важливо, аби педагоги мали комфортні умови праці та достойну винагороду.

«Ми постійно працюємо над новими формами стимулювання вчителів. Звичайно, не все вдалось реалізувати, але ми прагнемо до цього своєю щоденною працею і дякуємо вчителям за те, що вони виховували нас», – наголосив голова ОДА.

Віктор Шемчук повідомив, що цього року усі освітяни області отримають 50% надбавку до зарплати: «Це звичайно складно в тій критичній ситуації, яка є в державі. Але це наші першочергові завдання. Жодний район не відмов вчителям у цій заслуженій премії», – повідомив очільник області.

Під час урочистостей В.Шемчук також вручив пам’ятні відзнаки на грошові премії кращим освітянам області за сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток галузі та з нагоди професійного свята. Також нагороди отримали й ветерани праці освітньої галузі та лауреати конкурсу “Вчитель року-2013″.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...