ОСТАННІ НОВИНИ

«Влучний» снаряд Януковича припишуть браконьєрам

|

Львівська прокуратура з нагляду за дотриманням законодавства у воєнній сфері проводить перевірку про використання зброї і боєприпасів під час тактичних навчань 1 жовтня на Яворівському полігоні Львівщини. Як повідомили Радіо Свобода у прес-службі прокуратури, відомостей про те, що за межі полігону потрапив снаряд наразі немає.

Триває перевірка. Військові в коментарі Радіо Свобода припускають, що браконьєри використали момент навчань і заглушили рибу.

Вчора жителі Грушева на Львівщині заявили про вибух снаряда з полігону біля їхнього села. Мешканка Грушева, розташованого за 17 кілометрів від полігону, Надія Смолин розповіла Радіо Свобода, що бачила, як під час навчань стався вибух в озері за півкілометра від її хати. Жінка припускає, що це був снаряд. На березі були рибалки, які не постраждали, але потужний вибух заглушив рибу в озері.

Надія Смолин каже, що через сильні стрільби на полігоні у її будинку тряслись шибки вікон. «На щастя, що той снаряд влучив в озеро, а не в село. На щастя, що все так обійшлось, ми вже думали, що війна почалась. Особливо потужним був один вибух», – розповіла жінка. Тактичні навчання на Яворівському полігоні за участю президента Віктора Януковича вчора тривали півтори години, протягом яких постійно стріляли, вибухали снаряди. Перший постріл зробив сам президент.

Фото: Тарас Базюк

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...