ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові нагородять переможців конкурсу «Репортери надії в Україні»

|

Сьогодні у Львові відбудеться вручення нагород переможцям ІІІ Всеукраїнського конкурсу «Репортери надії в Україні». Серед 42 конкурсних матеріалів будуть відібрані 12 найкращих, які посядуть перше, друге і третє місця у тематичних номінаціях: «суспільство», «економіка», «культура» та «релігія». Про це повідомляють організатори заходу.

Четверо авторів, які посядуть перші місця у кожній з номінацій, отримають сертифікат на суму 3000 гривень, а також статуетки.

Автори, які займуть другі і треті місця – призи і дипломи учасників конкурсу. Також спеціальними відзнаками буде нагороджено авторів 6 проектів, які пропонують цікаве рішення проблем, розповідають про ініціативи та дарують надію.

Захід відбудеться в Українському католицькому університеті, вул. Хуторівка, 35а, конференц-зал в рамках VI Екуменічного соціального тижня. Час проведення: 15:00–18:00.

Конкурс «Репортери надії в Україні» – це конкурс на кращу статтю, репортаж або програму, яка є «інформацією-носієм рішень» (інформація, яка не лише представляє важливі питання сучасного суспільства, а й дає на них конкретні відповіді і показує шляхи вирішення проблем та спонукає людей до дій). Організатором конкурсу є Інститут екуменічних студій Українського Католицького Університету. I Всеукраїнський конкурс «Репортери надії в Україні» відбувся у травні 2009 року. Загалом у конкурсі взяли участь 714 робіт з різних куточків України. У II та ІІІ Всеукраїнських конкурсах взяло участь понад 800 робіт з усіх областей України та з АР Крим.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...