«Карпати» здобули перше очко на рідному стадіоні

|

Львівські «Карпати» нарешті змогли здобути перше очко на власному стадіоні після двох поразок з рахунком 0:2. Матч із луганською «Зорею» закінчився нульовою нічиєю, відтак голкіпер «Карпат» Підківка вперше зберіг ворота «сухими».

У першому таймі домінували гості, яким ліпше вдавалася командна гра, натомість глядачі та стадіоні та в телевізорі могли почути, що ж думає тренер «Карпат» про свого плеймейкера Олега Голодюка. А думки в нього були переважно не надто приємними для гравця.

А наприкінці тайму вже традиційно не забив О.Гладкий – його удар з двох метрів відбив Постранський.

Початок другого тайму також був за гостями, вони втратили дві нагоди повести у рахунку, але футбольна фортуна була на боці господарів.

Потім гра пішла на зустрічних курсах і вже господарі мали моменти, однак Постранський не залишив їм шансів Відтак поєдинок вийшов бойовим, хоч і без голів.

Наступну гру «Карпати» проведуть  18 серпня в Луцьку проти місцевої «Волині».