ОСТАННІ НОВИНИ

Садовому вдруге надішлють звіт про порушення на АТП №1

|

Голова тимчасової контрольної комісії для перевірки діяльності ЛК АТП №1 Валерій Веремчук повторно надіслав звіт комісії міському голові, оскільки попередній документ «зник за невідомих обставин» після того, як його передали представникам секретаріату

Про це йдеться в офіційному листі Валерія Веремчука  до міського голови, інформує прес-служба Львівської крайової організації Народного Руху України.

В листі депутат повідомляє, що питання щодо заслуховування звіту комісії було включено до порядку денного пленарного засідання Львівської міської ради від 18.07.2013 року. Перед розглядом зазначеного питання, усім депутатам та міському голові було роздано повний текст звіту. За результатами розгляду питання про звіт тимчасової контрольної комісії, міською радою прийнято відповідну Ухвалу.

«З огляду на Вашу відсутність під час заслуховування звіту тимчасової контрольної комісії, оригінал документу було передано працівникам секретаріату міської ради. Як мені стало відомо сьогодні, цей документ зник за невідомих обставин. У зв’язку з цим повторно скеровую Вам до відома копію звіту тимчасової контрольної комісії з перевірки діяльності ЛК АТП № 1, для вжиття відповідних заходів згідно прийнятої Ухвали Львівської міської ради», – йдеться у листі.

Як писав «Львівський портал», В АТП №1 щоденно набігає щонайменше 200 тис грн необлікованих коштів 

За інформацією прокуратури у Львівській області, керівництво АТП №1 завдало громаді Львова півмільйонні збитки.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...