ОСТАННІ НОВИНИ

Львівські перевізники погрожують перейти на вільний тариф

|

Влада Львова (мер і депутатський корпус) блокує погодження нового тарифу, чим сприяє розвалу галузі пасажирських перевезень автомобільним транспортом в регіоні. Про це йдеться у заяві Асоціації перевізників Львова, текст якої є у розпорядженні редакції.

Як вказано у заяві,  “спроби сісти за стіл перемовин і з холодною головою, керуючись здоровим глуздом, прийняти правильні і прийнятні для пасажирів, автотранспортних підприємств і всіх гілок місцевої влади рішення не принесли бажаного результату”. Перевізники наголошують на тому, що подальша робота за чинним тарифом економічно неможлива.

«Робота пасажирського автомобільного транспорту в режимі «маршрутне таксі» дозволяє застосовувати вільний тариф», – така думка отримала одноголосну підтримку на зібранні Львівського обласного осередку ВГО «ВААП». На вільний тариф перевізники Львова планують перейти уже із першого серпня цього року.

Окрім того, з серпня обмежать перевезення пільговиків. Адже щонайменше третина пасажирів  – пільговики (багато із них із сумнівними або фальшивими посвідченнями).Відмова влади виплачувати грошову компенсацію автотранспортним підприємствам за надання безоплатних послуг пільговикам дає право перевізникам самостійно врегульовувати об’єм вказаного виду послуг.

Нагадаємо, львівські перевізники вже довший час вимагають підвищення тарифу на проїзд у маршрутках з двох до трьох гривень.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...