“Карпати» програли першу домашню гру

|

Львівські «Карпати» поступилися у першій грі Чемпіонату України полтавській «Ворсклі» з рахунком 0:2. Перший гол підопічні Севідова пропустили на 22-ій хвилині, коли після удару Міщенка  захисник львів’ян Савченко не надто вдало спробував відбити м’яч і кіпер господарів Підківка був безсилий.

Другий гол забив Янузі на 53-ій хвилині після того, як легко пройшовся крізь центр захисту господарів  і пробив повз воротаря.

На відміну від гостей «Карпатам» дуже бракувало зіграності між гравцями і це стало однією з причин поразки. Крім того, півзахист гостей дів ліпше, аніж у суперників, а захист господарів надалі залишає поле для дуже багатьох претензій.

«Карпати» виступали у такому складі: Підківка, Балажіц, Бартуловіч, Гітченко (Васін, 72), Гладкий, Ксьонз, Пашаєв, Пластун, Савченко, Ткачук, Федорчук (Голодюк, 79).
Запасні: Мисак, Бохашвілі, Жовтюк, Мірошниченко, Страшкевич.