ОСТАННІ НОВИНИ

Львів’яни заборгували за теплопостачання 103 млн грн.

|

Рівень розрахунку усіх споживачів підприємства за послуги з теплопостачання, отримане в червні, становить 14,3%. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради, посилаючись на ЛМКП «Львівтеплоенерго»

Станом на 8 липня бюджетні установи розрахувалися на 20,2%, населення розрахувалося на 10,2%, споживачі категорії інші розрахувалися на 37,9%.

Загальна заборгованість споживачів перед «Львівтеплоенерго» становить 126,7 млн. грн. З них борг бюджетних установ –14,8 млн. грн., споживачів категорії інші – 9 млн. грн., борг населення – 102,8 млн. грн.

«З них за минулий опалювальний сезон – це з 1 жовтня 2012 до 1 квітня 2013 року усі споживачі підприємства не заплатили 22,4 млн. грн., з них населення не заплатило 14 млн. грн», – зазначили у ЛМКП «Львівтеплоенерго».

Адміністрація ЛМКП «Львівтеплоенерго» дякує усім споживачам, які вчасно і в повному  обсязі здійснюють розрахунки за послуги з теплопостачання, що є свідченням розуміння спільної відповідальності за подачу тепла в помешкання львів’ян. А боржників закликають вчасно розраховуватися за теплопостачання і погашати накопичену заборгованість.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...