ОСТАННІ НОВИНИ

Львів’ян запрошують на Фестиваль української середньовічної культури «Ту Стань!-2013»

|

Тустань увосьме запрошує львів’ян відчути атмосферу Середньовіччя на Фестивалі української середньовічної культури «Ту Стань! – 2013». Традиційно дійство відбудеться у перші вихідні серпня у селі Урич Сколівського р-ну Львівщини. Особливістю цьогорічного фестивалю стане конкурс вуличних музикантів. Про це інформує прес-служба ЛМР.

У вихідні, 2-4 серпня, фестиваль «Ту Стань! – 2013» збере середньовічних воїнів, ремісників та всіх зацікавлених щирих людей оживити фортецю Тустані. Цьогоріч організатори розпочинають кількарічний проект зі створення середньовічних укріплень на фестивальній галявині.

Для всіх, хто цікавиться музикою, організатори підготували Конкурс вуличних музик. Поважними членами журі стануть самі ж відвідувачі фестивалю. Гурти, що найбільше припадуть до душі гостям, зможуть виступити на вечірньому концерті в неділю, а колектив, який збере найбільше глядацьких симпатій отримає грошову винагороду.

Цього року буде можливість для відвідувачів на собі відчути вагу обладунків і позмагатись у середньовічних боях.

«Ми плануємо збільшити територію історичного табору та реалізувати нову атракцію – Середньовічний спортзал. Звичайно дійство не обійдеться і без традиційного нічного штурму фортеці», – зазначає Ярема Іванців, координатор реконструкторів.

Протягом фестивальних днів атмосферу доповнюватимуть веселі скоморохи, майстер-класи від ремісників та нічні етно-танці.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...