ОСТАННІ НОВИНИ

Єфремов пропонує проводити позачергові вибори до місцевих рад два рази на рік

|

Єфремов запропонував розробити законопроект, що передбачає проведення позачергових виборів до місцевих рад два рази на рік – остання неділя березня і остання неділя жовтня. Про це Єфремов заявив в ході погоджувальної ради, передає кореспондент РБК-Україна.

На засіданні погоджувальної ради, звертаючись до глави комітету з місцевого самоврядування Верховної Ради України Давида Жванії, Єфремов запропонував: “Давайте не будемо витрачати свій час на те, щоб призначати вибори сільських, селищних і ще якихось рад. Підготуйте проект рішення, проект закону, який передбачатиме, що позачергові вибори проводяться два рази на рік – остання неділя березня і остання неділя жовтня. Приймемо це рішення і знімемо з себе головний біль”, – заявив Єфремов.

У відповідь Жванія сказав, що призначення таких виборів є правом Верховної Ради і, на його думку, не варто позбавляти Раду такого права.

Раніше Єфремов заявляв, що парламент повинен прийняти спеціальний закон про проведення всіх позачергових виборів тільки в березні або жовтні.

РБК-Україна

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...