ОСТАННІ НОВИНИ

У Садового вимагають пояснити комунальникам, що викидати сніг на дорогу – не можна

|

У міського голови Львова вимагають провести роз’яснювальну роботу з комунальними службами, аби ті не  викидали на проїжджу частину сніг.  Таке звернення до мера Львова під час сесії Львівської обласної ради скерував  депутат ЛОР Олег Баран.

«Звертаюся до Вас не лише як депутат Львівської обласної ради, а перш за  все як мешканець міста Львова. Цьогорічні сильні снігопади завдали клопоту як нашій області, так і місту. Та попри те, що погода змінилася, проблема – не зникла. А лише трансформувалася у іншу. Справа в тому, що після сніжних днів тротуари міста Львова перетворилися на такі собі схованки для снігу. А міські комунальні служби (попри усі заборони) замість того, щоб вивезти цей сніг за межі міста, викидають сніжні брили на проїжджу частину львівських доріг. Чим створюють пряму небезпеку для руху транспорту», – йдеться у зверненні.

Як наголосив Олег Баран, на початку цього тижня такі випадки фіксувалися на вулиці Куліша, Чорновола, Кульпарківській, Промисловій, Варшавській, Тунельній. «Разом з цим хочу Вам нагадати про статтю 139 Кодексу України про адміністративні правопорушення, згідно з якою забруднення дорожнього покриття караються штрафами. Але найгірше – що снігові брили на дорозі можуть спричинити аварійні ситуації, або, як мінімум, ускладнити рух транспортних засобів», – додав депутат. 

З метою недопущення таких ситуацій, які несуть небезпеку для життя людей, депутат попросив міського голову Львова вжити відповідних заходів. Перш за все провести відповідну роз’яснювальну роботу із керівниками ЛКП.

Фото: Львівський портал

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...