ОСТАННІ НОВИНИ

Кремезний чоловік привів Ольгу Фреймут купувати квартиру у Львові

|

Ольга Фреймут, обличчя «Нового каналу», підписала документи про купівлю квартири у Львові. У новій квартирі зірка збирається відновлювати сили після бурхливого столичного ритму, насолоджуватися спокоєм та свіжим повітрям. Про це повідомив регіональний комунікаційний менеджер телезірки.

Галичанка за походженням, безліч разів зізнавалася в коханні місту Лева з екранів телевізорів, мовляв, що у Львова душа особлива: багатогранна, гонорова і відкрита для всіх.

Ведуча захотіла поділитися львівською атмосферою зі своєю донькою Златою і запевнила, що приїжджатиме до Львова якомога частіше, здебільшого на вихідних.

«Квартира вихідного дня», як назвала нове помешкання Ольга Фреймут, розташована у затишному зеленому районі міста, віддалік від центру. Телезірка стала новою сусідкою мешканців масиву «Пасічний».

«Я щиро люблю історичний центр міста, але навіть не розглядала варіант купівлі помешкання там. Часто люди, що живуть в самому серці Львова, припиняють помічати його красу, захоплюватись вуличками, будинками. Я хочу зберегти в собі це відчуття », –– пояснила телеведуча.

Оформити документи на житло елегантна Ольга Фреймут приїхала зі своїм охоронцем.

Вона також розповіла, що дизайн її нової квартири буде максимально простим, адже в помешканні вона найбільше цінує простір та функціональність. Не зраджуючи улюбленій класиці, Фреймут обрала для інтер’єру бежево-білі відтінки.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...