ОСТАННІ НОВИНИ

З 25 грудня в Україні спостерігатиметься значне потепління

|

В Україні з завтрашнього дня, 25 грудня, і до кінця року спостерігатиметься значне потепління. Температура складатиме вночі близько 0 градусів і вдень до +12. Про це на брифінгу заявив директор Українського гідрометеорологічного центру Микола Кульбіда, передає кореспондент РБК-Україна.

“З 25 грудня тепла повітряна маса переміститься на лівобережну частину України і переважно на східні області. Таким чином, пройшовши всю територію, ця нова тепла повітряна маса зумовить дуже потужне потепління…Такий характер погоди буде утримуватись в Україні з незначними коливаннями температур практично до нового року”, – заявив Кульбіда.

За його словами, з 25 грудня температура в Україні буде надзвичайно різноманітною. На сході та північному сході температура складатиме -18 до -25. На заході температура буде близька до 0, а в центральній частині та на півдні – від -7 до -12.

З 26 грудня вся територія України, як зазначив Кульбіда, буде в зоні дії теплого повітря, температура складатиме вночі близько 0 і вдень від +6 до +7. На півдні і в Криму – від +4 до +12.

Фото: Львівський портал  

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...