ОСТАННІ НОВИНИ

Визначено 11 лауреатів обласної премії культури

|

17 грудня 2012 року відбулося підсумкове засідання журі з присудження Обласної премії в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури, яка є найбільш престижною творчою відзнакою за вагомий внесок в українську культуру. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

За результатами засідання визначено лауреатів премії 2012 року за номінаціями:

1. Мистецтвознавство і культурологія – імені Святослава Гординського:

 Никорак Олена Іванівна – за мистецтвознавчі праці, виконані протягом 2010-2012 років

2. Музейна справа і збереження  культурної спадщини – імені Іларіона і Віри Свенціцьких Любів Богуслав Іванович – за формування експозиції історичного українського військового однострою, його реконструкцію та презентацію тематичних виставок у 2010-2012 роках

Зозуляк Петро Пилипович – за науково-просвітницьку діяльність та пропагування творчої спадщини Івана Франка

3. Поезія – імені Маркіяна Шашкевича:

 Вархол Роман – за книгу «Співочий птах на мисленному древі». – Львів. «Ліга-Прес». 2010. – 247 с.

4. Проза – імені Богдана Лепкого:

Коваль Юрій Андрійович – за книгу «Цей лагідний-лагідний світ». – Львів: Апріорі, 2011. – 575 с.

5. Літературознавство, сучасна літературна  критика та переклади – імені  Михайла Возняка:

 Мельник Оксана Олегівна – за книгу «Модерністський феномен Михайла Яцкова: канон та інтерпретація» (НАН України. Інститут Івана Франка. – К.:Наукова думка, 2011. – 294 с.

6. Драматургія, театральне мистецтво  – імені Бориса Романицького:

Олександр Король і Алла Шкондіна – за творчі успіхи 2010-2012 років та успішне вирішення творчого міжнародного проекту – постановки епічної вистави «Елегіс-Стікс» про трагічні сторінки операції «Вісла»

7. Журналістика та публіцистика  – імені В’ячеслава Чорновола:

Романчук Олег – за публіцистичну збірку «У пошуках універсуму». – Львів: Універсум. 2011. – 879 с.

8. Музичне мистецтво – імені Станіслава Людкевича:

Фенюк Ольга Іванівна – за тематичні програми та видання компакт-дисків «Український романс» (А.Кос-Анатольський, М.Колесси, С.Людкевич)

9. Образотворче мистецтво –  імені Івана Труша:

Москалюк Віктор Макарович – за творчі роботи у галузі живопису, виконані протягом 2009-2012 років

10. Декоративно-ужиткове мистецтво  – імені Зеновія Флінти:

 Лисик Анна Євгенівна – за творчі роботи, виконані протягом 2009-2012 років

11. Народна творчість – імені Анатоля Вахнянина:

 Кушнір Іванна Олексіївна – за роботи, виконані за народними мотивами та орнаментами

Премії у номінаціях «Дизайн» імені Олени Кульчицької та «Архітектура»  імені Івана Левинського не присуджено.

Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...