ОСТАННІ НОВИНИ

На “Краковці” обіцяють пришвидшити перетин кордону

|

Нові процедури в організації прикордонного контролю запроваджено в пункті перетину Корчова-Краківець, передає УНН з посиланням на польське радіо.

Пілотна програма “Forecaster”, що діє у пункті перетину Корчова-Краківець на польсько-українському кордоні, має збільшити пропускну спроможність кордонних переходів.

Нові процедури в організації прикордонного контролю запроваджено на двох смугах у рамках “зеленого коридору”. Програму спільно реалізують Митна служба і прикордонники – повідомилапрес-секретар Митної палати в Перемишлі Едита Хабовська.

“Зокрема йдеться про те, щоб мінімалізувати реєстраційну діяльність служб, які працюють у системі One Stop, або єдине вікно. Водій, який перетинає кордон на транспортному засобі, робить тепер одну зупинку біля пропускного пункту. Після отримання документів, митник віддає їх прикордоннику для подальшої перевірки. Завдяки використанню нових мобільних приладів, подорожні не змушені виходити з автомобіля, а службовець може виконувати свої обов’язки безпосередньо на смузі руху”, — заявила Хабовська.

Дотепер, особи, які перетинали польсько-український кордон, після паспортного контролю, який здійснювали прикордонники, передавали паспорт митникам. Тепер всі контрольні дії відбуваються швидше, що дозволяє значно скоротити час очікування на кордоні.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...