ОСТАННІ НОВИНИ

"Свобода" виступає за повернення у паспорт графи "національність", - Кошулинський

|

Заступник голови Верховної Ради, представник “Свободи” Руслан Кошулинський повідомив, що його політична сила хоче законодавчо повернути у паспорти графу “національність”. Про це повідомляє радіо “Свобода”.

“Маю доброго знайомого – грузина. Я питаю: Джумбер, а чому ти голосуєш за “Свободу”? На що він відповідає: “У мене є двоє дітей, так сталося, що я живу в Україні, в мене дружина – українка, ви дали мені можливість заробити (тобто стіл і до столу), ви дали мені дах над головою, мої діти вчать грузинську (я їх вчу грузинської) і українську, ми ходимо до своєї церкви, але коли їм буде 16 років, я хочу, щоб вони отримали паспорт громадянина України і з тим паспортом проїхали до своїх дідуся і бабусі в Грузію і там було написано – “грузин” у графі національність. Саме тому я за вас голосую”. Я тисну руку цій людині, бо вона поважає своїх батьків, вона шанує свою традицію, вона шанує свою культуру, і шанує культуру українців, на чиїй землі вона мешкає. Тому законопроект про графу в паспорті “національність” також буде”, – заявив віце-спікер.

Крім того, за словами Кошулинського, його політична сила планує врегулювати відносини держави і нацменшин.

“Якщо ми порівняємо українське законодавство щодо національних меншин і однієї з країн Євросоюзу, наприклад Угорщини, ви побачите, наскільки безправні в нас є представники національних меншин. Тому хочемо хоча б привести до європейської норми відносини держави і національних меншин. І такий законопроект у нас буде”, – сказав Кошулинський.

РБК-Україна

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...