ОСТАННІ НОВИНИ

Громадськість може долучитись до перевірок перевізників

|

До кінця року спеціальна комісія з працівників управління транспорту та зв’язку, представників ДАІ та Укртрансінспекції, а також громадських організацій публічно перевірятиме виконання умов договорів перевізниками, що обслуговують міські маршрути. Відтак, усі громадські організації можуть долучитись до роботи комісії, скерувавши відповідного листа в управління транспорту та зв’язку. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

«До нас уже зголосились представники Львівтрансзахист», – уточнив заступник начальника управління транспорту та зв’язку Андрій Білоус.

Листи можна надсилати в управління транспорту та зв’язку до середи, 19 грудня, до 17.00 год.

«Після заявок від громадських організацій, наказом буде остаточно сформована спеціальна комісія, яка перевірятиме транспортні підприємства на предмет виконання умов договорів», – зазначив Андрій Білоус.

Серед важливих аспектів перевірки – оновлення рухомого складу транспортних засобів та наявність навігації. Як зазначили в управлінні транспорту та зв’язку, перевірки будуть різними – безпосередньо і на випуску, і на лініях. Усі ці деталі будуть обговорені на першому засідання комісії, також буде складено графік перевірок.

«Перевіряти плануємо кількість, тип рухомого складу, роботу безпосередньо на маршрутах, обслуговування на підприємстві, форму водіїв, функціонування навігації, дотримання розкладів руху, кількість порушень, кількість скарг, кількість низькопідлогових автобусів, санітарний стан автобусів та інші речі, які є необхідними для нормального надання послуг з перевезення мешканцям», – додав заступник начальника управління транспорту та зв’язку.

Листи можна скеровувати за адресою: м. Львів, вул. Сахарова, 2, тел.: (032) 237 44 37, факс: 2615767.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...