ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові стартувала виставка дизайнерських ялинок

|

Виставка дизайнерських ялинок стартувала 8 грудня у Львові у торговому центрі «Володимир» на території Торгово-виробничого комплексу «Південний» (вул. Щирецька, 36).
На виставці, зокрема, представлено роботи львівських дизайнерів, креаторів та творчих майстерень. Головна мета виставки – популяризувати ялинки з альтернативних матеріалів, представити роботи львівських художників та дизайнерів, а також допомогти НРЦ «Джерело».
Відвідувачі «Південного», починаючи з 13 грудня, зможуть проголосувати спеціальними флаєрками за «приз глядацьких симпатій», а 27 грудня відбудеться визначення найкращих робіт на благодійний аукціон із продажу авторських робіт. Отримані кошти будуть передані НРЦ «Джерело», вихованцями якого є понад 150 діток з особливими потребами.
Уже сьогодні на виставці можна побачити унікальні роботи – серед яких ялинка з повітряних кульок, ялинка з цукерок, різдвяне дерево з моху, ялинка з шифону, а також ялинка, прикрашена в’язаними ялинковими прикрасами.
Проте, за словами організаторів, уже з 13 грудня кількість декоративних робіт, представлених на виставці, зросте утричі. Адже свої роботи представлять центри творчості та дизайнери.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...