ОСТАННІ НОВИНИ

Виконком переніс розгляд протесту щодо забудови Кримської

|

Виконком  переніс розгляд протесту прокурора  на рішення щодо детального плану  території району забудови на вул. Кримській, інформує прес-служба Львівської міської ради.

За даними прес-служби, на розгляд виконавчого комітету пропонували рішення про часткове задоволення протесту прокурора на рішення виконкому №737 від 26 жовтня 2012 року. Відповідно до проекту рішення, з детального плану вилучались території парку «Снопківський», аби уникнути можливість двоякого трактування цього рішення.

 «Детальний план території  – містобудівна документація, що  визначає планувальну організацію та розвиток території. Він уточнює положення генерального плану населеного пункту та визначає принципи планувально-просторової організації забудови, червоні лінії та лінії регулювання забудови, містобудівні умови та обмеження. До складу детального плану входить схема планувальних обмежень, де зображуються існуючі та прогнозовані обмеження: території заповідників, заказників, регіональних ландшафтних парків та інших об’єктів природо-заповідного фонду.

Враховуючи резонанс, який рішення виконкому викликало  в громадськості, для того, щоб  унеможливити у будь-якому випадку  різночитання цього рішення, ми пропонували  протест прокурора задовольнити частково. Відкоригувати графічну документацію, тобто детальний план територій таким чином, щоб виключити з його меж територію парку «Снопківський», яка по своїй суті є землями природно-заповідного фонду», – повідомила Гелена Пайонкевич, начальник юридичного управління ЛМР.

Рішенням виконкому від 26 жовтня 2012 року №737 був окреслений детальний план територій на частині вулиць міста Львова. У відповідності до графічних матеріалів, частина детального плану територій захоплює частину парку «Снопківський». Основним мотивом протесту прокурора було те, що на сьогодні межі парку не є затверджені Львівською обласною радою.

 «Перша принципова  позиція, якої ніхто не заперечує:  на території парку ніщо будуватись  не може. Друга річ – все  повинно бути відповідно до  норм чинного законодавства. Третє – ми обов’язково повинні враховувати думку громади цього мікрорайону і міста», – зазначив Олег Синютка, перший заступник міського голови.

Нагадаємо, згідно ЗУ «Про регулювання містобудівної  діяльності», детальне планування не передбачає ні в якому разі забудови, проти якої виступає громада. Детальний план – це наступний крок після генерального плану. Детальні плани повинні бути розроблені для всього міста і всі території парків, всі сквери та природно-заповідні фонди ввійдуть в детальні плани, як і передбачає закон.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...