ОСТАННІ НОВИНИ

Цієї неділі Львовом пройде святковий парад «Я помагаю Миколаю!»

|

Усіх охочих львів’ян та гостей міста закликають 9 грудня приєднатися до святкового параду «Я помагаю Миколаю». Участь у дійстві візьмуть волонтери акції «Миколай про тебе не забуде», студенти, школярі, духовий оркестр Академії сухопутних військ, танцівники, спортсмени та багато інших. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Помічники Миколая, одягнені в шапочки та кольорові костюми, пройдуться святковою ходою від Львівського палацу мистецтв на вул. Коперника, 17, проспектом Свободи до Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької та завершать ходу до площі Ринок. Супроводжуватиме волонтерів військовий оркестр Львівського Інституту Сухопутних Військ, переодягнені у костюми казкових персонажів аніматори, трейсери (ті, хто займається паркуром), танцівники та багато інших. Парад стартуватиме о 12:30 год.

Під час зупинки біля Оперного театру відбудеться виступ оркестру, а учасники параду виконають гімн-акції – пісню «Помічник Святого Миколая», написану одним з волонтерів. На завершення параду на площі Ринок біля Ратуші відбудуться показові виступи паркур-шоу, танцювальний флеш-моб, а також львівські школярі покажуть свої здібності у брейкдансі.

«Мета проведення параду – привернути увагу громадськості до благодійності, запросити львів’ян долучитися до акції «Миколай про тебе не забуде», а також подарувати мешканцям та гостям Львова усмішки, гарний святковий настрій, заряд позитивних та теплих емоцій у ці засніжені зимові дні. Це благочинна акція, покликана подбати про те, щоб Святий Миколай прийшов до всіх, хто цього справді потребує», – зазначають організатори акції.

Учасником акції може стати кожен охочий у зручний для себе спосіб: волонтери – працюють на Фабриці святого Миколая, розносити подарунки дітям; спонсори – фірми та підприємства, які надають пожертви, партнерські організації та спільноти – організовують збір подарунків в навчальних закладах, релігійних громадах та ін.; перевізники – волонтери та партнерські організації, які можуть надати транспортні послуги для перевезення волонтерів та подарунків; ЗМІ надають інформаційну підтримку та висвітлюють перебіг різних етапів заходу.

«Миколай про тебе не забуде» — щорічна благочинна акція, започаткована у Львові в 2001 році молодіжною громадською організацією «Академія Української Молоді» з метою збору подарунків для дітей із багатодітних та малозабезпечених сімей. Проводиться на всій території України напередодні дня святого Миколая. Метою акції є допомогти дітям та молоді відкрити в собі та проявити чутливість, самопосвяту, жертовність, безкорисливість. Акція «Миколай про тебе не забуде!» покликана вшанувати пам’ять великого благодійника святого Миколая та звернути увагу громадськості на важливість доброчинності. Завданням акції є зібрати та роздати подарунки (солодощі, книжки, фарби, олівці, зошити) для тих дітей, які могли би залишитися без уваги, а також створити особливу атмосферу свята.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...