ОСТАННІ НОВИНИ

Тимошенко буде єдиним кандидатом від опозиції на президентських виборах

|

Рада Об´єднаної опозиції заявила про намір висувати на пост Президента в 2015 році Юлію Тимошенко. Як передає кореспондент «Коментарів», в ході засідання ради ОО було прийнято консолідоване рішення всієї ради, що складалася з дев´яти осіб, про висунення Юлії Тимошенко на пост президента України.

«Тимошенко має стати єдиним кандидатом від опозиції на президентських виборах у 2015-му році», – заявив один з лідерів ОО Арсеній Яценюк.

На його думку, це дозволить опозиції перемогти на президентських виборах.

У той же час, Олександр Турчинов підтримав його ініціативу, додавши, що у зв´язку з цим треба домовлятися «з нашими союзниками – УДАРом та «Свободою».

У свою чергу, Анатолій Гриценко, підтримуючи дане рішення, підкреслив, що «опозиція має об´єднатися для того, щоб звільнити Тимошенко з в´язниці».

Як відомо, президентські вибори пройдуть в Україні у 2015 році.

Так само, вже народний депутат, дружина екс-глави МВС Юрія Луценка Ірина передала, що екс-міністр також підтримує дану пропозицію.

Також нагадаємо, що у Качанівській колонії відбуває покарання екс-прем´єр-міністр Юлія Тимошенко, яку 11 жовтня 2011 суд засудив до 7 років тюремного ув´язнення за перевищення службових повноважень при підписанні газових домовленостей з Росією на початку 2009 року.

Фото: Львівський портал 

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...