ОСТАННІ НОВИНИ

Фаріон каже, що «мерзотник» Колесніченко підписав собі вирок

|

Нардеп від ВО «Свобода» Ірина Фаріон вважає, що жодна свідома людина не проголосує за нову ініціативу регіонала Вадима Колесніченка. Нагадаємо, він подав законопроект, яким пропонує ув`язнювати за героїзацію людей, причетних до УПА. Про це політик заявила у коментарі Gazeta.ua.

“Це навіть складно коментувати. Я не можу коментувати того, що пишуть мерзотники. Жодна людина, яка стоїть на ногах, не підтримає такий законопроект. А він, простий мерзотник, підписав собі вирок, як взагалі якомусь біологічному створінню”, – прокоментувала “свободівка”.

На думку Фаріон, кількість акцій, присвячених Бандері, Шухевичу, Коновальцеві буде тільки збільшуватись. “Кількість фундаментальних праць, присвячених цим незнищенним українським героям, буде збільшуватися.

Львівська політехніка працює над фундаментальною монографією присвяченою Роману Шухевичу. Пам`ятники Степану Бандері вже давним-давно перетнули кордон Збручу. Тому, це нещастя на прізвище Колесніченко, просто нещасна людина”, – вважає політик.

“Навпаки, це неймовірно стимулюватиме суспільство пізнавати героїчний чин УПА і цього фундаментального націоналістичного триумвірату, яким є Коновалець, Бандера і Шухевич, – зазначила вона. – Нехай це нещастя, цей мерзотник приїде на Західну Україну – ми його чекаємо”. Відповідаючи на питання про те, чи буде “Свобода” блокувати ухвалення цього закону у Верховній раді, Фаріон сказала: “Я не думаю, що тільки “Свобода”. Всі притомні люди, які мають свідомість, людську та національну гідність”.

TCH

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...