ОСТАННІ НОВИНИ

Янукович збирається «серйозно» поговорити з Медведєвим щодо газових питань

|

Президент України Віктор Янукович хотів би “серйозно обговорити” з прем`єром Росії Дмитром Медведєвим газове питання, а також питання торговельно-економічних відносин. Про це глава держави сказав на зустрічі з Медведєвим у Києві, передає радіо “Свобода”.

“Хотів би з вами обговорити серйозно ті питання, які для нас є дуже чутливими, насамперед торговельно-економічні. Звичайно, не приховую, що мене надалі серйозно непокоїть газова проблема”, – сказав Янукович.

Президент України також повідомив, що в українсько-російській міждержавній комісії підготували “достатній пласт пропозицій”, готових до ухвалення рішень. “Я так розумію, що ви приїхали, щоб поставити свій вердикт із тих питань, які ми готуємо на міждержавну комісію”, – звернувся Янукович до Медведєва.

Медведєв прибув із візитом в українську столицю сьогодні. Після зустрічі з Президентом України запланована участь Медведєва у засіданні комітету торговельно-економічної співпраці Міждержавної українсько-російської комісії. У цьому засіданні також візьме участь прем`єр України Микола Азаров.

Нагадаємо, Азаров раніше заявив, що Україна не має до Росії претензій з приводу газових контрактів.

Фото: PHL 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...