ОСТАННІ НОВИНИ

Проведенням Євро-2012 Львів та Україна продемонстрували світу свою європейськість – Писарчук

|

Достойним проведенням Чемпіонату Європи з футболу 2012 року Україна та Львів зокрема продемонстрували світу свою європейськість більше, аніж усі політики та політичні партії своїми деклараціями та гаслами за роки незалежності. Таку думку висловив Народний депутат України, голова Львівської обласної організації Партії регіонів Петро Писарчук, коментуючи проведення в Україні футбольного свята. Про це повідомляє прес-служба нардепа.

На переконання політика, Україна не заявами, а конкретною роботою показала свою європейськість. «Якщо англійські вболівальники подали позов на BBC, який вимальовував Україну як расистську державу, то це вже наближає нас до Європи», – зазначає П. Писарчук.

За його словами, керівництво УЄФА заявило, що Євро-2012 в Україні і Польщі – це один із найкращих чемпіонатів за історію організації як за прибутками, так і за кількістю відвідувачів та організацією. «Цим треба пишатись і розуміти, що саме завдяки Президентові України Віктору Януковичу за останні два роки вдалося витягнути підготовку до Євро-2012, і врятувати України від європейської ганьби», – переконаний Петро Писарчук.

Водночас, за його словами, європерспективи України залежать не лише від Єврочемпіонату з футболу. Для того, щоб Україна стала дійсно шанованою у світі державою, треба ще багато попрацювати, – переконаний нардеп.

Нагадаємо, у неділю, 1 липня, на стадіоні НСК «Олімпійський» відбудеться фінальний матч Чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

Закордонна преса схвально оцінила проведення в Україні Євро-2012, особливо закордонним туристам та журналістам сподобався Львів, який іноземці охрестили «перлиною східної Європи».

Фото: Львівський портал  

 

 

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...