ОСТАННІ НОВИНИ

Малозабезпеченим сім’ям з липня виплачуватимуть більше грошей

|

З 1 липня набудуть чинності зміни Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2012 рік», якими підвищено відсоткове співвідношення рівнів забезпечення прожиткових мінімумів, які застосовуються при визначенні права сім’ї на отримання державної допомоги малозабезпеченим сім’ям. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

«Рівень прожиткового мінімуму, який застосовується при визначення права сім’ї на цю допомогу, збільшується з 50% до 75%, у випадку якщо у складі малозабезпеченої сім’ї є інвалід, то для нього рівень забезпечення прожиткового мінімуму збільшується з 80% до 100%», – повідомила начальник відділу пільг, соціальних допомог та компенсаційних виплат управління соцзахисту ЛМР Леся Дронь.

Відтак, як зазначила начальник управління соціального захисту ЛМР Ольга Павлюк, з 1 липня управлінням соціального захисту буде здійснено нарахування державної допомоги малозабезпеченим сім’ям відповідно до внесених змін, без залучення заявників-отримувачів допомоги.

Для оформлення різних видів соціальних допомог громадянам слід звертатись у єдині приймальні районних відділів управління соціального захисту.

Контакти відділів управління соціального захисту у районах Львова

Галицький: тел.: 235-80-83 (вул. Ф. Ліста, 5)

Личаківський: тел.: 235-71-62 (вул. Театральна, 10)

Залізничний: тел.: 295-82-28 (вул. Виговського, 34)

Франківський: тел.: 237-50-81 (вул. Ген.Чупринки, 85)

Шевченківський: тел.: 252-28-40 (вул. Липинського, 11)

Сихівський: тел.: 254-64-80 (просп. Черв. Калини, 66).

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...