ОСТАННІ НОВИНИ

«Підкамінь» обрав обличчя цьогорічного фестивалю

|

На фестивальному полі у Підкамені відбулося чергове засідання організаційного комітету цьогорічного етнофестивалю. Основне питання на сьогодні (якщо не враховувати перемовин із спонсорами) – наповнення програми. Про це повідомляють організатори заходу.

Як повідомив арт-директор фестивалю Павло Войцехівський, кращих з кращих виконавців та гуртів, виходячи з можливостей бюджету відберуть вже на початок липня.

Одночасно тут, на фестивальному полі, в поті чола працювала творча група над зйомкою фестивального проморолика з Лідією Жук. Нагадаємо, нещодавно дівчина стала переможницею відкритого голосування на сторінці «Підкаменя» у соціальній мережі Facebook за право бути «обличчям» «Підкаменя-2012». Творче об’єднання «ДеФорМо», котре взялося за виготовлення ролику запевняє – ролик буде готовий за тиждень, тож незабаром він вийде на електронних ресурсах та телеканалах.

Ліда вперше побувала у Підкамені і вона в захваті від містечка, яке дало назву одному із найкращих фестивалів України. Її заворожує і налаштовує на містичний лад громаддя каменя і кличе до високого велич монастиря. А хлопці із знімальної групи запевняють, що «Підкаменю» дуже підходить таке «обличчя».

Тим часом на сторінці «Підкаменя» у Facebook вже зареєструвалася перша пара, яка вирішила вступити на подружній рушничок під час фестивального дійства – Мартинюк Олена і Каміньський Володимир. То ж можна з впевненістю говорити – це вже добра традиція!

 Фото: оргкомітет фестивалю “Підкамінь”

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...