ОСТАННІ НОВИНИ

Від сьогодні до Львова повернулися евакуатори

|

У Львові розпочинають роботу евакуатори. Сьогодні зранку відповідні служби опрацьовують вул. І. Франка – від площі І.Франка до центру. За потреби, авто будуть переміщені на спецмайданчик, інформує прес-служба Львівської міської ради.

Як зазначили в юридичному управлінні ЛМР, неправильно припарковані автомобілі будуть переміщені на спеціально обладнаний майданчик «Львівелектротрансу» на вул. Вітовського, 57. Єдиний майданчик визначено для того, щоб власники авто знали точно, де воно стоятиме. Власник представивши паспорт, зможе повернути автомобіль. Також необхідно буде відшкодувати витрати «Львівелектротрансу» з переміщення.

«Водії повинні дотримуватись правил дорожнього руху і не ставити машини, де завгодно: на тротуарах, трамвайних коліях, на пожежних гідрантах, не перешкоджати руху», – розповів заступник начальника юридичного управління ЛМР Мирослав Гавриляк.

Евакуатори у Львові працюватимуть відповідно до рішення виконавчого комітету ЛМР № 388 від 01.06.2012 р. «Про затвердження Положення про порядок переміщення транспортних засобів для забезпечення нормального функціонування та життєдіяльності у м. Львові».

Детальніше про випадки переміщення автомобілів: http://www8.city-adm.lviv.ua/Pool/Info/doclmr_1.NSF/(SearchForWeb)/178A57CEB114B07AC2257A1600355BDA?OpenDocument

Як раніше писав «Львівський портал», у розпорядженні міста є чотири евакуатори, які знаходяться на балансі «Львівелектротрансу». Щоправда, за словами заступника начальника управління транспорту та зв’язку Андрія Білоуса, два з них, після тривалої консервації, знаходяться в неробочу стані. За словами чиновника, «Львівелектротранс» спробує їх полагодити власними силами.

Фото: Львівський портал

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...