ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині дві жіночки видали понад 180 фіктивних довідок

|

У Бродівському районі співробітники ДСБЕЗ затримали двох жінок, які видали понад 180 фіктивних довідок про отримання ними заробітної плати на підприємстві, яке вже кілька років не існує. Про це повідомили у ВЗГ ГУМВС України у Львівській області.
Два роки тому жінка повернулася із Волині, де вона працювала бухгалтером на сільгосподарському підприємстві. Після того як агрофірма розпалася печатка та штамп «для довідок» у неї залишилась. Повернувшись до рідного міста, 53-річна місцева мешканка вирішила подати довідку про заробітню плату та трудову книжку із відміткою про звільнення із підприємства до центру зайнятості, щоб отримати допомогу по безробіттю.  
Після того як жінці виплатили гроші вона зрозуміла, що підробки ніхто не запідозрив, тому вирішила у такий спосіб «допомагати» людям. Тоді у неї з’явилась спільниця. Вони обоє розробили цілий механізм видачі фіктивних довідок. За свою роботу спритниці брали від 300 до 2000 гривень. 
«Спочатку жінки видавали довідки тим людям, які у минулому працювали у агрофірмі, що офіційно збанкрутувала ще у 2008 році, а потім люди самі почали розповідати один одному, що є така людина, яка «допомагає» отримати грошову компенсацію», – каже Віктор Рибак, начальник слідчого відділення Бродівського РВ ГУМВС України у Львівській області.  
Із часом у центрі зайнятості запідозрили, що надто багато людей, колишніх працівників сільськогосподарської фірми, почали звертатися до них. Про свої підозри співробітники розповіли міліціонерам. Після ретельної перевірки співробітники ДСБЕЗ затримали зловмисниць, які вигадали шахрайську схему. 
За шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах, дії спритниць кваліфікуються за ст. 190 ч. 4 Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає позбавлення волі на строк від п`яти до дванадцяти років із конфіскацією майна.
Фото: ВЗГ ГУМВС України у Львівській області

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...