ОСТАННІ НОВИНИ

За добу на Львівщині втопилось двоє чоловіків

|

17 червня о 16:30 до оперативно-диспетчерської служби надійшло повідомлення про те, що в селі Куликів Жовківського району у пожежній водоймі ТзОВ «Агротехсервіс» виявлено тіло 53-річного місцевого жителя. Наразі обставини загибелі встановлюються. Проводиться дослідча перевірка, інформує прес-центр ГУ МНСУ у Львівській області.

Того ж дня о 21:50 надійшло повідомлення про ще один випадок. В озері «Кругле», що у Яворові, під час риболовлі на гумовому човні втопився 54-річний мешканець м. Львова. Тіло чоловіка не знайдено.

Нагадаємо, з початку року на території області виявлено тіла 29 загиблих осіб, з них одна дитина.

Головне територіальне управління МНС України у Львівській області висловлює потребу нагадати декілька нескладних для виконання правил поведінки на водоймах. Купаючись, не варто запливати за огороджувальні буї, залізати на технічні та попереджувальні знаки, буї та інші предмети. Аби уникнути травматизму не підпливайте до веслових човнів, а також не стрибайте у воду із плавзасобів, не пристосованих для цього споруд і в місцях, де невідомі глибина та стан дна водойми. Небезпечно організовувати ігри на воді пов’язані з пірнанням, захватом тих, хто купається.

Заборонено використовувати рятувальні засоби і спорядження не за призначенням, а також подавати обманні сигнали тривоги. Медики не рекомендують пірнати у холодну воду після довгого перебування на сонці, адже це може призвести до несподіваної реакції організму, внаслідок різкої зміни температури.

Однією з основних небезпек, що призводять до трагічних ситуацій є купання в нетверезому стані. Відпочиваючи разом з дітьми, не варто залишати їх без нагляду, а навпаки необхідно слідкувати за безпекою їх ігор. Аби відпочинок приносив тільки радість потрібно дбати про чистоту водойм та пляжів.

На кожному пляжі оздоровчої установи і в місцях масового відпочинку громадян з метою попередження нещасних випадків і надання допомоги тим, хто потрапив у біду на воді, підприємство, установа або організація, за якими закріплена відповідна територія, повинні створити сезонні відомчі рятувальні пости, організувати постійне чергування рятувальників.

Необхідно уникати купання в затоплених кар`єрах, каналах, озерах, пожежних водоймах, ставках і інших водоймах, які не мають обладнаних пляжів сезонними рятувальними постами, не визначені місцевою держадміністрацією як місця масового відпочинку громадян біля води.

Дотримання цих нескладних правил є запорукою гарного відпочинку та приємних спогадів про нього.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...